top of page

DEMOVERZE

Nová verze 4 !

Demoverze programu XtechData obsahuje dva moduly:

 

  • Podání online export pro Českou poštu

  • PPL export

 

Demoverze obsahuje databázi se zkušebními daty testovací firmy "Novák" a fiktivní data firem na fakturách. Vytvořené exportní soubory CSV jsou plně funkční a je možné je otestovat na klientských webových stránkách České pošty a společnosti PPL.

Návod na instalaci.

 

  1. Rozbalte stažený RAR soubor do adresáře C:\xtechdatademo (POZOR! V jiném adresáři demo aplikace nefunguje !!!)

  2. Spusťte soubor XtechData.exe

  3. V demoverzi je funkční export pro Českou poštu (Podání online export) a export pro PPL (PPL export), ostatní moduly jsou uzamčeny

  4. Tlačítkem "Nahrát data pro exporty" zobrazíte faktury již označené ve zkušební databázi

  5. Tlačítkem "Podání online" (test pro českou poštu) nebo "PPL" (test pro PPL) se soubor CSV s exportovanými daty uloží do adresáře programu (C:\xtechdatademo)

  6. Soubor pro Českou poštu se jmenuje "export.csv", soubor pro PPL se jmenuje "ppl_export.csv"

  7. Přihlaste se do Podání online České pošty nebo zákaznické sekce PPL, nastavte importní formulář na stránkách přepravce prodle připojeného vzoru (JPG obrázky) a soubory CSV naimportujte na web přepravce.


 

Program slouží pouze pro demonstrační účely s náhodným nastavením funkcí. 

(c) 1991-2020 XtechSoftware, Petr Brožek - všechna práva vyhrazena. Na SOFTWARE se vztahuje ochrana dle zákona č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, jakož i ochrana dle souvisejících právních předpisů, zejména ochrana zaručená mezinárodními dohodami o autorských právech. Koncový uživatel je povinen dodržovat veškeré právní předpisy upravující zákonnou ochranu SOFTWARU. Firma XtechSoftware Petr Brožek nenese žádnou odpovědnost za případnou škodu vzniklou nemožností použití SOFTWARU, jeho vadami, chybami apod. Firma XtechSoftware Petr Brožek nezaručuje v případě instalace SOFTWARU jeho kompatibilitu s ostatními aplikacemi, ani funkčnost ostatních aplikací.

 

bottom of page