top of page
alza-marketplace.jpg
XtechXML.png

XtechXML Alza import - program pro XML importy z Alza Marketplace do Pohody

Prodáváte na Alza Marketplace a používáte ekonomický systém Pohoda? Přepisujete objednávky do výdejek ručně? XtechXML Alza import to udělá za Vás zcela automaticky!

pohoda_logo.jpg

XtechXML Alza import sám najde uložený CSV soubor z Alza Marketplace a nahraje objednávky do výdejek Pohody, včetně údajů zákazníka,  pobočky, výdejního místa, B2B a B2C. Importy probíhají automaticky v zadaném časovém intervalu 1-120 minut, popř. lze import provést kdykoliv i ručně jedním kliknutím. Počet objednávek v jednom souboru ani počet souborů není nijak omezen. Program stačí jen spustit na PC, kde běží Pohoda - žádná další obsluha ze strany uživatele již pak není nutná, vše běží zcela automaticky. Program také sám ohlídá případnou duplicitu objednávek. Přenáší se samozřejmě i způsob platby, dopravy a zakoupené výrobky a jejich počet s vazbou na sklad Pohody. Je možný i import vlastních parametrů (verze Pohody E1) a přizpůsobení Vaší agendě a zvyklostem. XtechXML Alza import pracuje se všemi verzemi programu Pohoda včetně verzí SQL a E1.

Ceny:
  • 195 Kč / měsíc - nákup licence na 1 rok dopředu + 900 Kč individuální nastavení a příprava instalace (jednorázově)

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Licence je platná pro jednu firmu (IČ).

Aktualizace a funkčnost programu je garantována po celou dobu platnosti licence (samozřejmě v případě existence a funkčnosti CSV exportu z Alza Marketplace). Individuální úpravy funkcí programu jsou možné po dohodě.
 

V případě dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky na 602 330 600.

banner_PH_plus.png
bottom of page