top of page
aukro_MP_logo.jpg
aukro_google_logo.jpg
XtechXML.png

XtechXML - program pro XML importy z MP Aukro do Pohody

Prodáváte na Aukru a používáte ekonomický systém Pohoda? Přepisujete objednávky ručně? Program XtechXML to udělá za Vás zcela automaticky!

pohoda_logo.jpg

XtechXML sám najde uložený XML soubor z Manažera prodeje Aukro a nahraje objednávky do Pohody, včetně uložení údajů zákazníka do adresáře a provázání s agendou přijatých objednávek. Importy probíhají automaticky v zadaném časovém intervalu 1-120 minut, popř. lze import provést kdykoliv i ručně jedním kliknutím. Počet objednávek v jednom souboru ani počet souborů není nijak omezen. Program stačí jen spustit na PC, kde běží Pohoda - žádná další obsluha ze strany uživatele není nutná, vše běží zcela automaticky. Program také sám ohlídá případnou duplicitu adres i objednávek. Přenáší se samozřejmě i způsob platby, dopravy a zakoupené výrobky - jako text nebo s vazbou na sklad Pohody. Je možný i import vlastních parametrů a přizpůsobení Vaší agendě a zvyklostem. XtechXML pracuje se všemi verzemi programu Pohoda včetně verzí SQL a E1.

Ceny:
  • 125 Kč / měsíc (1500 Kč za rok) - nákup licence na 1 rok dopředu + 500 Kč instalace (jednorázově)

  • 115 Kč / měsíc (1380 Kč za rok) - nákup licence na 2 roky dopředu + 400 Kč instalace (jednorázově)

  • 105 Kč / měsíc (1260 Kč za rok) - nákup licence na 3 roky dopředu (instalace zdarma)

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Licence je platná pro jednu firmu (IČ).

Aktualizace a funkčnost programu je garantována po celou dobu platnosti licence (samozřejmě v případě existence a funkčnosti XML exportu Manažera prodeje Aukro). Individuální úpravy funkcí programu jsou možné po dohodě. V případě dotazů mě prosím neváhejte kontaktovat emailem nebo telefonicky na 602 330 600.

banner_PH_plus.png
bottom of page